Zakończyły się rozgrywki Ligi Weekendowej organizowanej przez Polską Ligę Wirtualnych Klubów. Po wielu zaciętych kolejkach po triumf sięgnęli zawodnicy Wisła Płock Esports, sprawdzamy jak wyglądał końcowy układ tabeli.

Rywalizacja w rozgrywkach toczyła się do samego końca Wisła Płock wyprzedziła Illegal Esports zaledwie o jedno oczko. Trzecie Loco Villanos zdobyło 81 punktów notując wyraźniejszą przewagę nad czwartym Marsonix.  Na miejscach 5-8 drużyny nie przekroczyły bariery 70 oczek w sezonie. A miejsca prezentowały się następująco:

  • 5 miejsce – Polish Vikings (67 punktów)
  • 6 miejsce – Poznańskie Pyry (66 punktów)
  • 7 miejsce Esport First (66 punktów)
  • 8 miejsce Arka Gdynia Esports (63 punkty)

Najmniej punktów uzbierali zawodnicy TNK E-Sport, przedostatnie miejsce należało do Brda Przechlewo 20 pkt tyle samo zgromadzili wycofani z rozgrywek w trakcie zawodnicy Widzewa Łódź.  Na 15 pozycji Creative Squad,  jedno oczko wyżej sezon zakończyli gracze MF Killers. Gravediggers Kamar Radunia oraz Mineralni E-Sport osiągnęli pułap powyżej 30 punktów.  Bolos 4 Legends dziesiąta pozycja, na dziewiątej sezon zakończyli zawodnicy Fanatic E-Sport.

Polska Liga Wirtualnych Klubów już szykuje kolejne wyzwania na wirtualnych boiskach FIFA 21 dlatego na emocje nie będziemy musieli długo czekać.