Wczoraj zakończył się finałowy turniej lanowy do kadry narodowej FIFA 20. Wiemy kto poradził sobie najlepiej i będzie reprezentował Polskę na FIFA eNations Cup.

Ze względu na dużą ilość punktów rankingowych miejsce w reprezentacji mieli zapewnione zarówno gracz AS Roma Damian „damie” Augustyniak jak i Gracjan „elpolako” Gołębiewski reprezentujący Arkę Gdynia eSports.  Niedzielne finały miały wyłonić pozostałą dwójkę, która zamknie czteroosobowy skład reprezentacji.

Na PlayStation 4 do finału dotarli Miłosz „milosz93” Bogdanowski oraz Kamil „Riptorek” Soszyński. W decydującym meczu padł wynik 5:2 na korzyść reprezentanta Legii Warszawa i to właśnie Miłosz wspólnie z damie będzie reprezentował Polskę na PS4. Druga konsola przyniosła kibicom wiele emocji w finale Kacper „Furman” Furmanek pokonał 2:0 Michała „GentleMike” Lauera 2:0 i wszystko stało się jasne.

Przed zawodnikami z pewnością wiele treningów oraz spotkań towarzyskich z innymi federacjami. Wszystko po to aby jak najlepiej przygotować się przed nadchodzącymi Mistrzostwami Świata FIFA eNations Cup.