Wczoraj poznaliśmy najlepszy zespół Wakacyjnych Mistrzostw od FVPA Polska i Polska Liga Esportowa. Zarówno finał jak i mecz o trzecie miejsce dostarczył wielu emocji jednak wszystko jest już jasne.

Spotkanie o trzecie miejsce rozgrywało PRIDE oraz Devastation Esports. Mecz był niezwykle zacięty i po 90 minutach na tablicy wyników mieliśmy remis 2:2. Do wyłonienia lepszej drużyny potrzebne były karne. Większe doświadczenie pomogło reprezentantom Devastation zachować zimną głowę i zwyciężyć 4:2. Poznaliśmy drużynę na najniższym stopniu podium Wakacyjnych Mistrzostw.

Przed finałem wszyscy w roli faworytów stawiali Izako Boars to tylko zmotywowało SLAVGENT do jeszcze większego boju. Przez 45 minut na tablicy wyników mieliśmy 0:0 dopiero rzut rożny z 57 minuty dał prowadzenie SLAVGENT. Po tym ciosie „dziki” wyprowadziły trzy błyskawiczne odpowiedzi ustalając wynik finału na 3:1. Tytuł trafił w ręce Izako Boars a SLAVGENT zakończyło zmagania na drugiej lokacie.

Cały miesiąc zaciętej walki oraz pięknych akcji to idealny opis zmagań podczas Wakacyjnych Mistrzostw. Kolejny raz tryb 11vs11 potwierdza potencjał w naszym kraju, z niecierpliwością czekamy na kolejne turnieje.