Kiedy wszyscy myślą już o premierze FIFA 20 FVPA Poland wspólnie z Polską Ligą Esportową wychodzą z ciekawą propozycją. Wakacyjne Mistrzostwa na  PS4 to kolejna szansa dla trybu Wirtualnych Klubów. Zapisy do rozgrywek już wystartowały.

Turniej przygotowany jest na 24 lub maksymalnie 32 zespoły. Rozgrywki rozpoczną się od rywalizacji grupowej a najlepsze drużyny awansują do playoff. Mecze będą rozgrywane w niedzielę oraz poniedziałek w godzinach 21:00 oraz 21:35. Każda drużyna musi streamować swoje spotkania oraz posiadać minimum 16 zawodników. Jak podkreślają organizatorzy nagrody będą przygotowane zarówno dla najlepszych drużyn jak i indywidualnych graczy. O szczegółach dotyczących nagród dowiemy się niebawem. Wybrane spotkania będą streamowane na oficjalnym kanale rozgrywek. Do rywalizacji możecie zapisać się tutaj:http://bit.ly/2K1mCNK

Patrząc na ostatni wzrost zainteresowania właśnie trybem Wirtualnych Klubów nie powinno być problemu  z zapełnieniem miejsc turniejowych. Czas na zgłoszenia mija 31 lipca o godzinie 23:59.  Walka potrwa przez cały sierpień, tuż przed premierą FIFA 20 poznamy najlepsze drużyny Wakacyjnych Mistrzostw.