Wczoraj zakończyły się zmagania w turnieju FIFA 18 podczas V4 Future Sports. Kamil „Riptorek” Soszyński walczył w finale z reprezentantem gospodarzy. Polscy gracze FIFA pokazali się z bardzo dobrej strony.

Już w fazie grupowej wszyscy Polacy pokazali swoją siłę, każdy uzyskał awans do dalszej części turnieju.  Na PS4 komplet punktów w grupie zdobył Riptorek (ALSEN-Team) pierwszy w grupie B był Miłosz „milosz93” Bogdanowski (Legia Warszawa). Na XBOX One grupe A zdominował Gracjan „elpolako” Gołębiewski  drugi w grupie B był Patryk „Koniu94” Jakubczak.

W fazie pucharowej na XBOX One w pierwszym meczu doszło do pojedynku bratobójczego EL Polako okazał się lepszy od Koniu94. Patryk walczył o pozostanie w turnieju z reprezentantem gospodarzy Molnargabo jednak ostatecznie przegrał w dwumeczu 6-2 i pożegnał się z rozgrywkami. Blisko finału był Gracjan jednak ostatecznie przegrał z Gabinho, który dotarł do wielkiego finału. W drugiej części drabinki na PS4 w pierwszym meczu pewnie zwyciężali Riptorek oraz milosz93. W drugiej rundzie Kamil okazał się lepszy od Miłosza i czekał spokojnie w finale drabinki wygranych. Miłosz po porażce zdołał wygrać z Emericksonem i ponownie czekało go starcie z Riptorkiem.

Kolejny raz reprezentant ALSEN-Team odniósł zwycięstwo i stanął do walki z reprezentantem gospodarzy Gabinho. Pierwszy mecz na konsoli XBOX One był wyrównany Polak przegrał tylko 3-4, wszyscy liczyli na wielki powrót podczas gry na PS4. Okazało się jednak, że Gabinho radził sobie świetnie także na PlayStation.

Klasyfikacja końcowa:

  1. Gabinho (Węgry)
  2. Riptorek (ALSEN-Team)
  3. Milosz93 (Legia Warszawa) Molnargabo (Węgry)