W poniedziałek zakończył się kolejny turniej z serii GO4FIFA dla polskiej sceny. Tym razem w rozgrywkach udział wzięło 46 zawodników. Po wielu zaciętych spotkaniach poznaliśmy najlepszych, którzy dopisali kolejne punkty na swoje konto.

Podczas trzeciego turnieju kwalifikacyjnego nie brakowało niespodzianek. Awans do ćwierćfinałów uzyskali głównie dobrze rozpoznawalni na polskiej scenie zawodnicy.  W pierwszym meczu ćwierćfinałowym milosz93 (Legia Warszawa) nie poradził sobie z Kacz03 i pożegnał się z rozgrywkami. Drugą parę tworzyli Lukster oraz cyanide tutaj odbyło się bez niespodzianek będący ostatnio w dobrej formie cyanide wygrał pewnie 3:0. W trzecim meczu oglądaliśmy starcie mRNa z młodym talentem Piko.  Vice-Mistrz Polski wygrał 3:1 i zapewnił sobie awans do półfinałów turnieju. Ostatnie spotkanie ćwierćfinałowe było bardzo wyrównane. TeLLe okazał się o jedną bramkę lepszy od TheGameSimona.

W półfinale Kacz03 nie zdołał sprawić kolejnej niespodzianki i przegrał 1:0 z cyanide. Drugi mecz to pojedynek mRNa z TeLLe. Spotkanie zakończone aż 5 do 3 wygrał reprezentant ALSEN-Team.  Mecz o trzecie miejsce padł łupem Kacz03, finał zdominowany został przez mRNa, który okazał się lepszy od cyanide wygrywając  4:0.  Po trzech turniejach kwalifikacyjnych według rankingu do fazy finałowej awansowaliby:

  1. Piko 200pkt
  2. cyanide 140pkt
  3. milosz93 120
  4. mRN 120pkt
  5. GW 92pkt
  6. Kacz03 70pkt
  7. CzapliQ 60pkt
  8. toninho 60 pkt

Układ finalistów może ulec zmianie już dziś wszystko za sprawą kolejnego turnieju kwalifikacyjnego. Pierwszy gwizdek zaplanowany został na godzinę 19:00.