Sezon Super Ligi nie zwalnia, rozegranych zostało 6 kolejek. Zarówno na górze jak i na dole tabeli minimalne różnice punktowe, każdy nadchodzący mecz może zmienić lidera rozgrywek.

Każda z rywalizujących drużyn zaliczyła już ligowe punkty, po dwa na koncie mają Poznańskie Pyry oraz Pitbulls Esport.  Na pozycjach 14-12 taka sama liczba punktów (4 pkt) o kolejności decyduje bilans bramkowy:

  • 14 miejsce Arka Gdynia Esports pięć spotkań rozegranych (1 zaległe)
  • 13 miejsce Zawisza Esports
  • 12 miejsce Polish Vikings

Tuż pod pierwszą dziesiątką Golasso Esport, które ma na koncie 5 punktów. Orange Squad oraz Noobowsko po sześć punktów jednak druga wymieniona drużyna ma jedno spotkanie zaległe, które może pozwolić na awans. Ósemkę otwiera Widzew Łódź z 9 punktami, taką samą liczbę oczek jednak lepszy bilans bramkowy ma zespół Spirit.Us. Na szóstej pozycji Wesołych Świąt (10 pkt), piątka należy do Fun Gamers (11 pkt) czwarta lokata WKS Śląsk Wrocław (12 pkt)

Trzecia lokata XPG Invicta (13 pkt) druga z taką samą ilością punktów jest Korona Kielce liderem Illegal Esports (14 pkt) Jak widać każda kolejka może zmienić nam układ tabeli. Kolejne emocje związane z wirtualną rywalizacją w Super Lidze już w poniedziałek od godziny 21:00 tutaj znajdziecie zaplanowane spotkania link.