Rozgrywki na wirtualnych boiskach FIFA 20 w ramach PLWK nie zwalniają. Rywalizacja na PS4 trwa w najlepsze. Jak wygląda tabela ligowa po pięciu kolejkach?

Powodów do zadowolenia nie mają zawodnicy Ice Warriors, którzy jeszcze nie zdołali wygrać spotkania. Jedno trafienie nie poskutkowało zdobyciem ligowych punktów. O jedno oczko więcej mają gracze Orange Squad, którzy zdobyli jak do tej pory 1 bramkę  przy 9 straconych. Na kolejnych miejscach zespoły z takim samym  punktowym dorobkiem. Pitbulls Esport na tym etapie rozgrywek ma najsłabszą defensywę w lidze. Bilans bramkowy drużyny wynosi -15, Golden Kings na jedenastej pozycji (3 strzelone gole, 11 bramek straconych) Wesołych Świąt Esports w pięciu meczach zdobyło 5 punktów i traci do ekipy Together Esports dwa oczka.

Red Wolves, Poznańskie Pyry, Invicta Gaming oraz Polish Vikings Esports po 9 punktów o kolejności zespołów decyduje bilans bramkowy. Na szczycie podobnie wyrównana rywalizacja pierwsza jest Korona Kielce druga Optima Illegal Esports (po 12 punktów) na podium również Euphoria Esports, która wyprzedza Avez Esport tylko dzięki lepszemu bilansowi bramek. Na dziś zaplanowana została szósta kolejka meczy która prezentuje się następująco:
Poznańskie Pyry vs Polish Vikings Esports
Pitbulls E-Sport vs Wesołych Świąt Esports
Golden Kings vs Invicta Gaming
Euphoria Esports vs Ice Warriors
Avez Esport vs Korona Kielce
Togheter Esports vs Optima Illegal Esports
Red Wolves vs Orange Squad

Pierwszy gwizdek zaplanowano na godzinę 21:00 a minimalne różnice w tabeli powodują jeszcze większe napięcie. Dowiemy się czy któraś z formacji powiększy swoją przewagę nad resztą ligowej stawki.