Rozgrywki od Polskiej Ligi Wirtualnych Klubów przebiegają bez większych problemów. W Super Lidze na PS4 zespoły rozegrały po 25 spotkań. Przyglądamy się ligowej tabeli.

Nadal trudności ze zdobywaniem punktów ma ekipa Ice Warriors, która z 2 punktami znajduje się na dole stawki. Pozycja  13 należy do Pitbulls Esport, które zgromadziło 21 oczek. Tyle samo punktów mają zawodnicy Poznańskie Pyry jednak lepszy bilans bramek pozwala na 12 miejsce. Poniżej 30 punktów mają również Orange Squad (22 pkt) oraz Golden Kings (25 pkt)  XPG Invicta jest dziewiąta i do ósmego miejsca zajmowanego przez Together Esports traci tylko 3 punkty.

W środku tabeli obserwujemy minimalne różnice punktowe na 7 pozycji Red Wolves (40 pkt) szóste Wesołych Świąt Esports (42 pkt) piąte jest Avez Esport (45 pkt) Czwórkę otwiera Polish Vikings Esports również 45 punktów ale lepszy bilans bramek od ośmiorniczek.  Trzeci jest Optima Illegal Esports z 52 punktami i stratą zaledwie jednego oczka do Korony Kielce. Korona (53 punkty) może już w następnej kolejce zaatakować  fotel lidera zajmowany przez Euphoria Esports (56 punktów)

Najbliższa kolejka jak widać może wiele zmienić dlatego wszyscy oczekują pierwszych spotkań. Mecze przedstawiają się następująco:
AVEZ ESPORT -VS- TOGETHER ESPORTS
KORONA KIELCE -VS- ORANGE SQUAD
ICE WARRIORS -VS- POLISH VIKINGS ESPORTS
INVICTA GAMING -VS- PITBULLS E-SPORT
GOLDEN KINGS -VS- POZNAŃSKIE PYRY
WESOŁYCH ŚWIĄT ESPORTS -VS- OPTIMA ILLEGAL ESPORTS
EUPHORIA ESPORTS -VS- RED WOLVES