Jeden z najlepszych polskich zawodników FIFA, Michał „Sroka” Srokosz opuszcza ALSEN-Team po ponad dwóch latach gry w tym zespole. Czy to potwierdza plotki o inwestycji Legii Warszawa w zawodników esportowych?

Michał „Sroka” Srokosz to jeden z najpopularniejszych i najlepszych graczy FIFA w naszym kraju. Brał udział w wielu turniejach, bardzo często stając ostatecznie na podium, nawet na najwyższym stopniu. W barwach ALSEN-Team zdobył Mistrzostwo Polski, dwukrotnie zajmował drugie miejsce podczas Cracow Game Spot oraz trzecie miejsce Matcharena.eu. Dziś jednak jego przygoda się kończy. Ale czy na pewno?

Wcale nie tak dawno temu informowaliśmy o tym, że Legia Warszawa zamierza zainwestować w esport. W kręgu zainteresowań klubu ze stolicy znaleźli się gracze FIFA ALSEN-Team, w tym właśnie Sroka. Nie da się ukryć, że nie byłaby to nietrafiona inwestycja, jednak na tę chwilę nie ma żadnych oficjalnych potwierdzeń, że zawodnik podpisze kontrakt z Mistrzami Polski. Również jego słowa przytoczone w informacji o odejściu zapewniają nas, że nie zamierza on kończyć swojej przygody i czeka na kolejne wyzwania.

Na pewno nikogo nie zdziwiłoby to, że Sroka dołączyłby do projektu organizowanego przez Legię. W tym momencie przejmowanie graczy FIFA przez kluby piłkarskie staje się codziennością. Nic w tym dziwnego, że także w Polsce któryś z nich widzi w swoich szeregach jednego z najlepszych graczy naszego kraju. Pojawia się jednak pytanie – czy informacja o zatrudnieniu byłego gracza ALSEN-Team przez nich się potwierdzi.