Ostatnio na krajowej scenie FIFA 18 nie brakuje zmian. Wczoraj SLAVGENT.esports podało informacje o pozyskaniu nowego zawodnika. Kto zastąpił Jakuba „mrowinho” Mrowickiego?

Wybór padł na powracającego do gry po dwuletniej absencji Jakuba „Groncik” Groncikowskiego. Do tej pory wspomniany gracz najlepszy sezon zanotował właśnie przed przerwą. Jakub to m.in. finalista Mistrzostw Polski FIFA 15, a także Mistrzostw Miast by Komputronik w tę samą edycję gry. Zaliczył on również wcześniej epizod na scenie Pro Evolution Soccer, gdzie udało mu się dostać do finałów Mistrzostw Polski PES 14. W ubiegły weekend „Groncik” zdobył 3 miejsce na turnieju FIFA 18 we Włocławku.

Nowy nabytek SLAVGENT.esports nie krył zadowolenia z dołączenia do organizacji:

„Bardzo cieszy mnie fakt, że staję się zawodnikiem SLAVGENT. Jestem pewien, że współpraca przyniesie obopólne korzyści. Co prawda wracam do gry po dość znacznej przerwie, jednak w nowy sezon wszedłem z dużą dozą motywacji i optymizmu. Do przejścia mam długą i trudną drogę, niemniej myślę, że powrót do optymalnej dyspozycji jest tylko kwestią czasu. Dodatkowo wsparcie mojej nowej organizacji może okazać się bardzo pomocne i mam nadzieję, że wkrótce uda mi się stanąć na podium któregoś z krajowych eventów. Dziękuję Krystianowi za zaufanie jakim mnie obdarzył i pozdrawiam osoby wspierające mnie od samego początku. Do zobaczenia na wirtualnych murawach!”

Tym samym organizacja wraca na wirtualne boiska FIFA 18, pozostaje czekać na pierwsze sukcesy nowego zawodnika.