Dziś swoją działalność oficjalnie rozpocznie nowa, esportowa organizacja – Raging Lions. Powstaje ona przy współpracy z klubem piłkarskim Lechia Gdańsk.

 

Dotychczas ogłoszono wyłącznie dywizję FIFA 19. W najbliższym turnieju Ekstraklasa Cup organizację będzie reprezentował Łukasz ‘Sadi’ Sadło. 18 marca zmierzy się on z zawodocami i fanami reprezentującymi 16 klubów polskiej ligi. Turniej FIFA 19 Ekstraklasa Cup jest organizowany przez Electronic Arts Polska i Ekstraklasę, przy współpracy z telewizją Polsat Games, WP Sportowymi Faktami oraz PlayStation Polska. Jest to jedna z dwóch okazji do rywalizacji, angażujących Ekstraklasę w esport. Drugą z nich jest Ekstraklasa Games, gdzie pod banerem Raging Lions wystąpią:

 

-Tomasz „Toninho” Galiński

-Łukasz ” Sadi” Sadło

-Mariusz „Kal” Mirek

-Alan „Cosanero” Kosiński

 

Organizacja zapowiedziała, że nie zamierza poprzestać na jednym tytule i w planach jest pozyskanie drużyn z CS:GO oraz Rainbow Six Siege. Graczom, a w przyszłości całym składom wkrótce zostanie udostępniony Gaming House tworzony przy stadionie Energa Gdańsk. Zawodnicy będą mieli więc zapewnione doskonałe warunki do treningów.

 

Więcej informacji o nowych projektach będzie się regularnie pojawiać na oficjalnych social mediach organizacji.