Dawno nie otrzymywaliśmy żadnych nowych informacji z Raging Lions. Wszystko zmieniło się dziś organizacja zakontraktowała nowy zespół.  Podążając za ostatnimi trendami właściciele postawili na skład FIFA w trybie 11vs11.

Warto przypomnieć, że Raging Lions jest esportowym oddziałem Lechii Gdańsk więc inwestycja akurat w fifę nie może nikogo dziwić. Drużyna występująca do tej pory poda nazwą Magic Crew powalczy w nowych znacznie bardziej znanych barwach  Pierwszy sprawdzian już 30 września podczas inauguracji Polskiej Ligi Wirtualnych Klubów. Skład ma rywalizować, również na światowej scenie wirtualnych klubów.

Już 7 października Raging Lions czekają mecze Championships ACF w których Polacy będą rywalizować między innymi z rosyjskimi zespołami. Zadowolenia z przyjęcia nowej drużyny nie kryje Kamil Zieliński odpowiedzialny za kwestie esportowe w Raging Lions:

Cieszymy się że możemy przywitać w naszych szeregach drużynę Wirtualnych Klubów i razem z nimi dążyć do czołowych miejsc w Polsce i za granicą. Zawowiada się bardzo ciekawa współpraca z wieloma możliwościami a już niedługo zapowiadamy kolejny transfer z innego klubu do nas!