Zmagania Ekstraklasa Games Open by Guseppe wkraczają w decydujący etap. Już 10 marca podczas finału poznamy najlepszych zawodników na obu platformach.

Finały poprzedziły turnieje kwalifikacyjne, pierwszy odbył się 5 stycznia końcowy 23 lutego. Rozgrywki cieszyły się sporą popularnością wśród graczy łączna liczba rejestracji to 6,7 tysiąca!  W decydujących spotkaniach zobaczymy “PAL I Invio” (Górnik Zabrze), “Kanara” (Piast Gliwice) i “Jokera” (Podbeskidzie Bielsko-Biała) rywalizujących na konsoli Xbox, a także “tworu98PL” (Śląsk Wrocław), “mrowinho97” (Górnik Zabrze) oraz “TheGameSimona” (Legia Warszawa) grających na platformie PlayStation.

Już 10 marca odbędą się rozstrzygające spotkania i będą transmitowane równolegle na czterech kanałach zarówno na Facebooku jak i na Twitch. W rolę komentatorów wcielą się:

Ekstraklasa Games Open by Guseppe wykorzystuje drabinkę podwójnej eliminacji. Co zapewni kibicom sporo wrażeń (porażka w inaugurującym spotkaniu nie oznacza odpadnięcia z turnieju) Awans na Finały Sezonu Ekstraklasa Games uzyska wyłącznie najlepszy gracz na danej konsoli.