Wczoraj rozegrane zostały spotkania w ramach 1/8 Wakacyjnych Mistrzostw od FVPA Polska oraz Polska Liga Esportowa. Do dalszego etapu rozgrywek przeszło osiem najlepszych drużyn. Kto uzyskał awans?

Mecze obfitowały w akcje bramkowe a  spotkania często kończyły się wysokimi wynikami. Swoją dobrą formę potwierdził zespół Izako Boars wygrywając 5:0 z Creative Squuad. Trzy bramki zdobyli gracze Polish Vikings Esports, którzy pokonali Limitless. Wysoką skutecznością popisało się PIRDE w rywalizacji z Bolec Team strzelając 4 bramki, goście uzyskali trafienie honorowe. Zacięty mecz stoczyli gracze Magic Crew oraz Sixthsense.pro, ostatecznie 2:1 triumfowała ekipa Sixthsense. Problemów z pokonaniem Ferguson Devils nie mieli zawodnicy Devastation Esports, wynik 4:1. Po wyrównanym boju lepsi 2:1 od POLteam okazali się gracze Invicta Gaming. Dwa ostatnie spotkania to totalna dominacja przeciwnika. SLAVGENT.esports 5:1 rozprawiło się z Pirates Crew a Vex.esport 6:1 wygrało z Dangerous Wolves.

Wiemy już jak będą wyglądały pary meczowe w 1/4 Wakacyjnych Mistrzostw:

  • Izako Boars vs Polish Vikings Esports
  • PRIDE vs Sixthsense.pro FIFA
  • Devastation Esports vs Invicta Gaming
  • SLAVGENT.esports vs VEX.esport

Mecze zaplanowane są na 18 sierpnia, pierwszy gwizdek na wirtualnych boiskach usłyszymy o 21:00. Trzeba przyznać, że każdy mecz na tym etapie może przynieść niespodziankę. Pozostaje coraz mniej spotkań do wyłonienia najlepszej drużyny Wakacyjnych Mistrzostw.