Wczoraj zakończyły się rozgrywki ósmego sezonu PlayStation League. Finały lanowe rozegrane zostały w stolicy naszego kraju. Na wirtualnych murawach FIFA 19 nie mogło zabraknąć piłkarskich emocji. Wiemy kto  okazał się najlepszy.

PlayStation League to rozgrywki w których zawsze rywalizuje ścisła czołówka polskiej sceny FIFA. Zmagania podzielone są na fazę zasadniczą oraz drabinkę pucharową.  Najlepiej podczas wszystkich ligowych spotkań radzili sobie milosz93 oraz Riptorek i to właśnie ta dwójka była pewna udziału w półfinałach rozgrywek. Awans w decydujących spotkaniach wywalczyli również Piko oraz cyanide.

Około godziny 15:00 mogliśmy oglądać zmagania półfinałowe na żywo, milosz93 (Legia Warszawa) walczył z Piko natomiast Riptorek (Method.gg) podejmował cyanide.  W pierwszym spotkaniu doświadczenie przemówiło nad młodością i to właśnie Miłosz „milosz93” Bogdanowski zameldował się w finale. Drugie starcie to zwycięstwo Jakuba „cyanide” Mikołajewskiego nad Kamilem      „Riptorek”Soszyńskim.  Na najniższym stopniu podium stanął Riptorek, który w meczu otrzecie miejsce pokonał Piko. W wielkim finale cyanide udowodnił świetną dyspozycje i pokonał milosz93. Wszystkie mecze przeżywaliśmy na streamie wspólnie z parą komentatorów Bartosz „bejott” Jakubowski oraz Jarek „Rdk” Radzio.

Ósmy sezon zakończony czas przygotowywać się do nowego otwarcia i kolejnego sezonu PlayStation League FIFA 19.