Rozgrywki Ekstraklasa Games zakończone poznaliśmy najlepszego zawodnika zarówno na PlayStation 4 jak i Xbox One. Emocji nie brakowało kto okazał się najlepszy?

Pierwsi wystartowali gracze PS4 już na początku nie brakowało niespodzianek. Po fazie grupowej z rozgrywkami pożegnał się  Mistrz Polski Miłosz „milosz93” Bogdanowski (Legia Warszawa) oraz Kamil „Riptorek” Soszyński (Jagiellonia Białystok) Po wielu zaciętych spotkaniach do finału awansowali Piotr”Pontonix300” Szczepanik (Raków Częstochowa) oraz Jakub „cyanide” Mikołajewski (Wisła Kraków) Z końcowego triumfu cieszył się Pontonix, który zwyciężył dwa finałowe starcia.

Do rostrzygnięcia pozostała tylko rywalizacja na Xbox One. Do fazy pucharowej awansowało wielu faworytów: Bartosz „bejott” Jakubowski, Kacper „FuRMaN” Furmanek,  Piotr „Pietrek” Kochan oraz Gracjan „elpolako” Gołębiewski. Pierwszy półfinał padł łupem elpolako, który pokonał Piterka 5:1. Drugie półfinałowe starcie dostarczyło mnóstwo emocji ostatecznie nad bejottem triumfował FuRmaN. W finale Gracjan potwierdził świetną dyspozycję wygrywając 3:1 w dwumeczu i tym samym poznaliśmy najlepszego gracza na Xbox One.