Ostatnimi czasy ALSEN-Team utraciło swoich czołowych zawodników FIFA 17, jednak Grzegorz „Snavi” Lewandowski znalazł już następcę, a został nim Kamil „Riptorek” Soszyński.

Jak podaje organizacja w swoim oświadczeniu, Soszyński to Mistrz Polski FIFA 14 w trybie FUT, zwycięzca turnieju organizowanego przez Media Expert, a także kilkukrotny zdobywca podium w GO4FIFA.

Nowy nabytek polskiej organizacji dodał kilka słów od siebie:

Bardzo się cieszę, że taka organizacja jak ALSEN-Team zainteresowała się moja osoba. Zostałem postawiony przed bardzo trudnym zadaniem – zastąpić sroke i Lukstera ale mam nadzieje ze spełnię pokladane we mnie nadzieje i będzie to długa i owocna współpraca.

Snavi, jako manager sekcji również dorzucił swoje trzy grosze:

Po ostatnich odejściach czas na transfer. Nie mogę pozwolić sobie na to aby mój skład reprezentowało dwóch czy trzech zawodników, dlatego z dniem dzisiejszym rozpoczynam współpracę z Riptorkiem. Myślę, że na chwilę obecną jest to jedyna osoba, która godnie reprezentować będzie barwy ALSEN-Team. W Kamilu pokładam duże nadzieje i liczę na owocną współpracę.

Jak informuje ALSEN-Team, to dopiero początek nowości, o których będą informować z biegem czasu. Nam pozostaje życzyć im powodzenia oraz dalszych sukcesów.

Źródło: alsen-team.pl