Wczoraj odbyły się najważniejsze spotkania kwalifikacji do UEFA Euro 2021. Polska reprezentacja PES walczyła o wyjazd do Londynu. Zadanie udało się wykonać choć nie brakowało emocji już od pierwszych meczy.

Po pierwszej serii spotkań Polska była liderem swojej grupy. Mecze rewanżowe zaczęły się bardzo ciekawie ponieważ  pojedynek z  Bułgarią na papierze wydawał się łatwą przeprawą. Rywal wyszedł na murawę bardzo zmotywowany i zaskoczył zarówno Mikołaja „Ostrybuch” Ziętka jak i Bartłomieja „Rondbalto” Bałdyś wygrywając 4:2!  Na więcej straty punktów nie mogliśmy sobie pozwolić jednak starcie z Kazachstanem też nie należało do łatwych.  Wygraną 4:3 zapewnił Maciej Rybus kontrolowany przez Jana „Jancio” Wójcika.

W starciu z Niemcami naszych reprezentantów opuściła trema i stres co przełożyło się na lepiej rozgrywane mecze. Zwycięstwo 5:3 to wynik, który w dużym stopniu dał nam awans do Londynu. Na zakończenie bez żadnych problemów 7:0 triumfowaliśmy nad Łotwą. Tyle samo punktów taki sam bilans meczów bezpośrednich ale dwie bramki więcej od Niemców zapewniły nam awans na Mistrzostwa Europy PES 2021!