Wczoraj zakończył się kolejny towarzyski mecz Polskiej reprezentacji na wirtualnej murawie FIFA 20. Norwegia walczyła dzielnie jednak lepsi okazali się Biało-Czerwoni.

Starcie składało się z czterech meczy (2 na konsolę). Reprezentacja Norwegii wystawiła 4 zawodników. Polaków reprezentowali Damian „damie” Augystyniak (PS4) oraz Gracjan „El Polako” Gołębiewski (Xbox One) Pojedynek rozpoczęliśmy od porażki Damiana 1:2 z Jonasem Kingkvaal Kval. Gracjan zanotował świetny debiut w kadrze strzelając 3 bramki Vegard Vegardfh7 HVAL. Popularny damie w drugim meczu zaprezentował się zdecydowanie lepiej wygrywając z Andreasem Apeks_Netsix Bakken 2:1. El Polako nie zawiódł w starciu numer dwa notując zwycięstwo 1:0 z Arkan „Notoriousarko” Resul.

Tym samym reprezentacja Polski pokonała w meczu towarzyskim Norwegię wynikiem 3:1 notując kolejny udany występ.  Po meczu zadowolenia nie krył Gracjan „El Polako” Gołębiewski:

Cieszę się, że udało się w końcu zadebiutować w reprezentacji, a do tego wygrać dwa spotkania. Razem z Damianem zrobiliśmy dobrą robotę i pewni siebie Norwegowie zostali pokonani. Gra składem przygotowanym specjalnie na to spotkanie nieco utrudniała sprawę, ale jak widać wszystko skończyło się dobrze. Teraz czekamy na mocniejszych rywali, a w szczególności na przywrócenie rozgrywek, abyśmy mogli powalczyć o tytuł mistrzów świata.