Trwa doskonała gra polskiej reprezentacji PES 2021, kadra jest już w półfinale Mistrzostw Europy! Za nami udane spotkania z Rumunią oraz Czarnogórą, analizujemy rywalizację kadry na Euro 2021.

Wielkie granie rozpoczęło się od starcia z Czarnogórą, w którym Polskę reprezentowali TheOnly1Ziko oraz Jancio.  Po dwóch zaciętych spotkaniach do rozstrzygnięcia potrzebny był trzeci mecz, który Janek wygrał 1:0 z Rade90 tym samym dając pierwszy wygrany mecz na mistrzostwach.  Po krótkiej przerwie kadra musiała walczyć z Serbią czyli aktualnymi vicemistrzami Europy.

Ponownie rozegrane zostało bardzo wyrównane spotkanie, które doświadczona Serbia wygrała 3:2. Los znów przyniósł mecz z Czarnogórą, którego stawką był awans do ćwierćfinałów. Pierwsze starcie Mikołaj wygrał bardzo pewnie 3-0 co dało pewien komfort dla Janka.  Jancio swoje spotkanie przegrał 2:1 jednak zaliczka z pierwszego spotkania dała naszej reprezentacji awans do dalszej części rozgrywek.  Dziś kibice oglądali pojedynek Polska – Rumunia, który tradycyjnie dostarczył wielu emocji. Dwa spotkania nie wystarczyły do wyłonienia lepszej drużyny dlatego o wszystkim decydował mecz numer trzy.  Mikołaj „TheOnly1Ziko” Ziętek kolejny raz okazał się niezawodny wygrywając swój pojedynek 2-1 i tym samym Polska jest w półfinale Mistrzostw Europy Euro2021!

Teraz  kadrę czeka chwila regeneracji i oczekiwania na rywala w półfinałowym starciu. Transmisję spotkań możecie śledzić na oficjalnym profilu Łączy nas eFutbol. Mocno trzymamy kciuki za udany występ kadry DO BOJU POLSKO.