Wczoraj rozegrany został pojedynek Reprezentacji Polski oraz Anglii. Po czterech emocjonujących spotkaniach lepsi okazali się goście. Polska ma niezły materiał do analizy.

Polskę reprezentowali zawodnicy Legii Warszawa – Miłosz „mliosz93” Bogdanowski oraz Gracjan „Polako” Gołębiewski. Anglicy posłali w bój Donavana „Tekkz” Hunta i Toma „Tom” Lesse’a i wyłonionych w otwartych kwalifikacjach Connor „BigMac” McGoldrick oraz Mitchell „MHAYWXRD” Hayward.  Wielkie granie rozpoczęli Polako oraz Tekkz, Anglik był zdecydowanym faworytem co potwierdził na wirtualnej murawie. Kontrolował spotkanie wygrywając 3-1.  Drugi mecz Gracjana z BIGMACiem był równie zacięty a o końcowym wyniku decydowała dogrywka. Polak okazał się lepszy wygrywając cztery do trzech.

Na PlayStation 4 spotkania były równie zacięte Miłosz przegrał minimalnie 1:2 z Hasztag Tomem.  Mecz numer dwa również nie należał do łatwych ostatecznie Bogdanowski uznał wyższość MXAYWXRD przegrywając 2 do 0. W całym pojedynku Anglicy zwyciężyli 3:1, Polsce pozostaje całkiem spora ilość materiału do analizy przed FIFA eNations Cup.