Zarówno na prawdziwej jak i wirtualnej murawie toczyły się spotkania polskiej reprezentacji. Kasy i Ronbalto podejmowali Holandię oraz Bośnię i Hercegowinę.

Do tej pory kibice mogli oglądać rywalizację polskiej kadry głównie podczas spotkań FIFA 20. Przed spotkaniami w Lidze Narodów szansę dostali również kadrowicze Pro Evolution Soccer. Pierwsze spotkania z Holandią okazały się bardzo wymagające Kasjan „Kasy” Bojarowski walczył z Yos Indominator Sonneveld natomiast Bartłomiej „Ronbalto” Bałdyś podejmował Eldridge E_C_Oneill O'Niel.

Starcia były bardzo wyrównane jednak swoją klasę ostatecznie udowodnili holenderscy gracze. W pierwszym meczu padł wynik 3:4 a w drugim 1:2. Oczywiście nie mogło zabraknąć również starcia z Bośnią i Hercegowiną, która może pochwalić się mocnymi reprezentantami. Z orzełkiem na piersi wybiegli tym razem Jan „Jancio” Wójcik oraz Kasy. Po 90 minutach w meczu Jancio kontra Igor „Plantifulbat7” Zecevic padł wynik 3:4 na korzyść rywala. Kasy zdołał odrobić straty wygrywając 1-0 z Fedja Zeusinjo Djedovic.

Skrót bramek z wymienionych spotkań można zobaczyć na oficjalnym profilu Facebook Łączy nas eFutbol.