Do rozegrania w ePucharze Polski pozostały już tylko półfinały. Dziś nie zabraknie ciekawych spotkań Legia Warszawa zmierzy się z Jagiellonią Białystok a Pogoń Szczecin podejmie Wisłę Kraków.

W składach drużyn nie brakuje rozpoznawalnych twarzy na krajowej i zagranicznej scenie FIFA.  Drużynowego Mistrza Ekstraklasa Games  czyli Legię Warszawa będą reprezentować Miłosz „milosz93” Bogdanowski oraz Gracjan „Polako” Gołębiewski.  Jagiellonia również jest ostatnio w wysokiej formie Kamil „Riptorek” Soszyński oraz Jakub „Braminho” Bramski spróbują to udowodnić.

Wiślacki duet Bartosz „bejott” Jakubowski oraz Jakub „Cyanide” Mikołajewski nie tak dawno dostarczał nam międzynarodowych emocji. Na krajowym podwórku powalczy z Pogonią Szczecin reprezentowaną przez Nikodema „Piko” Pawlaka oraz Adriana „Strav1x” Strawińskiego.  Spotkania będą transmitowane na kanale Łączy nas eFutbol (Facebook) oraz Youtube a także na kanałach TVP Sport Online. Emisja pojawi się również w telewizji TVP Sport w nocy z soboty na niedzielę o godzinie 0:55.