Zakończyły się finały Ekstraklasa Games na wirtualnych boiskach FIFA 21. Po wielu zaciętych spotkaniach najlepszy okazał się Gracjan „Polako” Gołębiewski zawodnik Legii Warszawa.

Finały na poszczególnych konsolach przyniosły wiele bramek i triumfy faworytów. W pierwszym meczu Kacper „Kapi98PL” Piszczek podejmował Kamila „Riptorek” Soszyńskiego. Doświadczony zawodnik  Jagiellonii wygrał w pierwszym meczu 4:1, kontrolując drugie spotkanie zapewnił sobie awans do wielkiego finału. Zacięty mecz stoczyli gracze Piotr „Piterek” Kochan oraz Gracjan „Polako” Gołębiewski.  Po dwóch wyrównanych meczach mieliśmy remis i do wyłonienia zwycięzcy potrzebna była dogrywka.  W ostatnich minutach decydującą bramkę strzelił Polako i to właśnie zawodnik Legii awansował do wielkiego finału.

Starcie Polako – Riptorek rozegrane zostało na obydwu platformach. Lepszy 2:1 oraz 1:0 okazał się w spotkaniach Gracjan zostając mistrzem Ekstraklasa Games.   Warto przypomnieć, że w puli rozgrywek znalazło się 20 tysięcy złotych a najlepsi (Polako, Riptorek oraz Piterek) zagrają w FIFA Global Series Playoffs, które są przedsionkiem do Mistrzostw Świata.