W Polskiej Lidze Wirtualnych Klubów na PS4 większość klubów rozegrało już 19 meczy. Liderem Korona Kielce jednak nadchodząca kolejka może całkowicie zmienić układ tabeli.

Rozgrywki na wirtualnej murawie FIFA 20 nie zwalniają a każda kolejka gwarantuje emocje. Po 19 meczach na czele zestawienia Korona Kielce, która zgromadziła 42 punkty. Taką samą liczbę punktów lecz jedno spotkanie mniej mają gracze Optima Illegal Esports. Na trzeciej pozycji Euphoria Esports z 40 punktami, wyprzeda o 2 oczka Polish Vikings Esports.  Pierwszą piątkę zamyka AVEZ Esports, które w 19 meczach zgarnęło 32 punkty.

Zaledwie dwa oczka mają zawodnicy Ice Warriors walka o awans w tabeli z ostatniego miejsca wydaje się być niemożliwy. Przedostatnie Pitbulls Esport ma 16 punktów a różnica na pozycjach 13-10 jest minimalna. Poznańskie Pyry (17 pkt), Golden Kings(18 pkt) oraz Orange Squad (18 pkt) Podobną rywalizację będziemy oglądać na miejscach 9-6 Invicta Gaming (25 pkt) Together Esports (27 pkt) Wesołych Świąt Esports (28 pkt) i atakujące piąte miejsce Red Wolves (31 pkt w 18 meczach) Jak widać o wszystkim może zadecydować nadchodząca kolejka, która wystartuje już dziś wieczorem:
POZNAŃSKIE PYRY VS PITBULLS E-SPORT
WESOŁYCH ŚWIĄT ESPORTS VS INVICTA GAMING
GOLDEN KINGS VS ICE WARRIORS
EUPHORIA ESPORTS VS KORONA KIELCE
AVEZ ESPORT VS OPTIMA ILLEGAL ESPORTS
TOGETHER ESPORTS VS ORANGE SQUAD
RED WOLVES VS POLISH VIKINGS ESPORTS