Wirtualna kadra otrzymała zaproszenie do turnieju Play x Unite 2020. To doskonały sprawdzian wszystkich reprezentantów podczas wirtualnych pojedynków na PS4 oraz Xbox One.

Polska trafiła do grupy z Niemcami, Szwajcarią oraz Anglią. W pierwszych meczach na PS4 fenomenalnie spisał się Damian „damie” Augustyniak, który wygrał wszystkie spotkania. Do samego końca o dobre wyniki na Xbox One walczył Kacper „Furman” Furmanek. Na mecze rewanżowe postanowiliśmy zmienić wyjściowy skład. Stery przejęli Miłosz „milosz93” Bogdanowski (PS4) oraz Gracjan „elpolako” Gołębiewski (Xbox One)

Rewanże wypadły bardzo dobrze wygraliśmy z Niemcami (3:2) oraz pokonaliśmy Szwajcarię (5:3) po zaciętym meczu przegraliśmy  z Anglią (2:4) Komplet wyników dał nam udział w drabince przegranych fazy pucharowej w której o pozostanie w turnieju zagramy ze Szwajcarią.  W przypadku zwycięstwa zagramy z przegranym pojedynku Anglia vs Niemcy. Transmisja ze spotkania zaplanowana została na 18:00 a dostępna będzie tutaj. Trzymamy kciuki za pozostanie w rozgrywkach oraz dużo bramek dla biało-czerwonych.