Zakończyły się pierwsze turnieje organizowane przez Polski Związek Piłki Nożnej pod nazwą ePuchar Kibica. Poznaliśmy najlepszych graczy zarówno na wirtualnych boiskach FIFA 21 jak i eFootball PES 2021.

Wiele zaciętych spotkań zobaczyli kibice w pierwszym turnieju kwalifikacyjnym PES. Do finału awansowali  Michał „Nieswiec1913” Podlas oraz Mikołaj „Mikando94” Chłopicki.  Lepszy w systemie BO5 okazał się Nieswiec1913  i to właśnie Michał zdominował rozgrywki. Warto dodać, że finał w całości rozegrano w trybie eFootball.Practice, co gwarantowało równe formy zawodników w obu drużynach.

Pierwsze kwalifikacje FIFA 21 na XBOX One przyciągnęły rozpoznawalnych na scenie zawodników. Po zaciętym półfinale zakończonym rezultatem 4-3 awans do finału zgarnął Bartosz „bejott” Jakubowski. Na którego w finale czekał GRACJAN2000. Doświadczony  bejott nie miał problemu w starciu BO5 dominując  rywala  i zgarniając pierwsze miejsce.  Na PS4 dobrą formę od początku pokazywali Adrian „Strav1x” Strawiński oraz TheGameSimon.  W półfinale Strav1x pokonał Stasiaka222 11-3 natomiast TheGameSimon okazał się lepszy od Strzala03 wygrywając 6-0. Finał należał jednak do Strav1xa, który okazał się najlepszy na PlayStation.

Do rozegrania pozostały trzy turnieje kwalifikacyjne najbliższy zaplanowany został na 14 stycznia 2021 roku.