Rywalizacja w drugiej lidze FVPA Polska została zakończona. Pozostały do rozegrania ostatnie spotkania pierwszej ligi. Jak wygląda ligowa tabela?

Niestety jest już raczej przesądzone, które drużyny opuszczą pierwszą ligę. Pierwszym zespołem będzie Wolves Esport, które zdobyło 11 punktów w 21 meczach. W pierwszej lidze nie powalczy również Gravediggers Esport z 14 punktami. Minimalne szanse na utrzymanie ma jeszcze Imperial Dragons jednak smoki musiałyby strzelić mnóstwo bramek i prawie żadnej nie stracić aby polepszyć swój bilans.  Trzy punkty nad strefą spadkową są gracze Fanatic E-Sport aby spokojnie się utrzymać muszą zdobyć punkty w ostatniej kolejce.

Pewny udział w kolejnym sezonie mają reprezentanci Bombastic V (26pkt) którzy byli o punkt gorsi od Saint Wolves. Pierwszą szóstkę otwiera PFC Pistols (32 pkt) tracąc tylko jedno oczko do MF Killers. Na czwartej pozycji 303 Esport (36 pkt) Trzecie miejsce w lidze należy do KS Polskie Orły (41 pkt) natomiast nadal nie wiemy kto zajmie miejsca wicemistrza oraz lidera pierwszej ligi. W tej chwili Spirit.us ma 46 pkt natomiast lider Toxic Team zgromadził 48 punktów. Wszystko może zmienić nadchodząca w niedziele kolejka:

303 Esport vs Spirit.us
Wolves esport vs Bombastic V
MF Killers vs Saint Wolves
PFC Pistols vs KS Polskie Orły
ImperialDragons vs Toxic Team
GraveDiggers vs Fanatic E-Sport

Kto zostanie mistrzem pierwszej ligi FVPA Polska? Odpowiedź poznamy już w niedziele, emocje na wirtualnych murawach FIFA 20 gwarantowane.