Walka podczas ósmego sezonu PlayStation League trwa w najlepsze. Do końca sezonu pozostało już tylko kilka spotkań. Faza zasadnicza przyniosła wiele zaskakujących wyników oraz emocjonujących meczy.

Część zawodników rozegrała już komplet 30 spotkań jednak zdecydowana większość ma jeszcze zaległości do nadrobienia. Z rozgrywek zrezygnował reprezentant SLAVGENT Kal. którego nie zobaczymy w kolejnym sezonie.  Pierwsze miejsce oraz komplet rozegranych spotkań to dorobek Piko dwa punkty mniej ma mRN jednak reprezentant ALSEN-Team rozegrał 28 meczy.  Marcin ma więc duże szansę na pierwsze miejsce, musi pokonać w ostatnim spotkaniu Miłosza z Legii Warszawa. Mistrz Polski jest obecnie na piątym miejscu z 26 rozegranymi spotkaniami. Trzecie miejsce należy do bejotta, który zgromadził 55 punktów w 30 meczach. O jeden punkt mniej oraz dwa mecze do zagrania ma cyanide. Jak widać górna część tabeli może bardzo się zmienić dlatego podawane miejsca to stan na dzień 5 grudnia.

Na dole tabeli Groncik, który w 10 spotkaniach zgromadził 23 punkty o 4 punkty więcej ma Titko z 18 rozegranymi meczami . Toninho zanotował 21 punktów w 28 spotkaniach, dwunasta pozycja należy do DawidPLx999 bilans Dawida to 29 punktów w 28 meczach.  Na kolejnych pozycjach po 36 punktów mają Kalan (24 mecze) Bryke (26 meczy) backkey (28 meczy) Ósme miejsce należy do damianek1000000 jego bilans to 39 punktów w 24 spotkaniach.  Na siódmej lokacie natsu, zawodnik Follow Crew zgromadził 42 punkty w 20 meczach. Riptorek z Method.gg jest szósty jednak ma doskonały bilans w 20 spotkaniach zdobył 51 punktów.

Do końca rozgrywek coraz mniej znaków zapytania, jednak ostateczny wygląd tabeli będzie znany dopiero po zakończeniu zaległych spotkań. Przypomnijmy, że najlepsi awansują na finały lanowe w Warszawie, kto uzyska awans a kto będzie musiał pożegnać się z ligą? Odpowiedzi na te pytania poznamy niebawem.