Nie tak dawno informowaliśmy o starcie Polskiej Ligi Wirtualnych Klubów na PS4. W Super lidze rozegrane zostały dwie pierwsze kolejki. Jak poradziły sobie zespoły na początku rywalizacji?

Po dwóch pierwszych meczach najlepiej poradziła sobie Korona Kielce, która oprócz 6 punktów może pochwalić się bilansem 7 strzelonych bramek przy tylko jednej straconej. Tuż za ekipą z Kielc Optima illegal Esports 5 bramek trafionych oraz żelazna defensywa, która nie przepuściła żadnej bramki.        Z dobrej strony pokazali się gracze wchodzącego na rynek esportowy RED WOLVES. Wilki strzeliły 4 bramki tracąc tylko jedną.  Ostatnim zespołem z kompletem punktów jest formacja Euphoria Esports jej bilans to 3 strzelone bramki i 0 straconych goli.

Bez punktów z 5 bramkami straconymi na ostatnim miejscu w tabeli po dwóch kolejkach Orange Squad.  Dzięki lepszemu bilansowi bramkowemu (1 strzelona, 4 stracone) o jedno miejsce wyżej Polish Vikings Esports. Ice Warriors również nie zanotowali wygranej strzelili 2 bramki tracąc dokładnie tyle samo.  Na miejscach 11-9 znalazły się drużyny, które zremisowały jedno z dwóch rozgrywanych meczy. 11 miejsce zajmuje Together Esports dziesiąte jest Golden Kings a dziewiąta pozycja należy do AVEZ Esport.  Top 8 otwierają formacje, które zdołały wygrać choć jedno spotkanie.  Piąte miejsce Wesołych Świąt Esports  zdobyte 4 punkty,  dwa gole strzelone oraz jeden stracony. Invicta Gaming 3 punkty i taki sam bilans bramkowy jak WSE.  Siódme miejsce dla Poznańskich pyr 3 punkty bilans bramkowy 1 gol strzelony 2 stracone.  Z bilansem bramkowym 1 strzelony 4 stracone na ósmej pozycji w tabeli Pitbulls Esport.

Już 1 oraz 2 marca kolejna dawka emocji na wirtualnych boiskach FIFA 20 w wykonaniu drużyn PLWK. Choć do końca jeszcze wiele spotkań wielu z faworytów rozgrywek rozpoczęło w świetnym stylu. Jak będzie na początku marca?