Jeden z najbardziej rozpoznawalnych zawodników w naszym kraju przedłużył kontrakt z dotychczasowym pracodawcą. Miłosz „milosz93” Bogdanowski podpisał nową umowę i może przygotowywać się do nadchodzących wyzwań.

Przejście Miłosza z ALSEN-Team do Legii Warszawa w sierpniu 2017 było dużym wydarzeniem.  Zawodnik zaliczył bardzo dobry sezon zarówno na krajowej jak i zagranicznej scenie. Podczas V4 Future Sports Festival zajął drugą pozycje. Na podium załapał się również w turnieju FIFA AllStars Cup w Lizbonie. Początek sezonu FIFA 19 pozwolił na udział w prestiżowym turnieju PlayStation Continental Cup 2018, który odbył się w Paryżu. Zawodnik Legii był tam jedynym polakiem.

Miłosz nie krył zadowolenia z przedłużenia kontraktu:

Przedłużenie umowy z Legią było dla mnie naturalnym wyborem. Pod względem organizacyjnym jesteśmy ścisłą europejską czołówką. Legia Warszawa stworzyła mi bardzo dobre warunki do rozwoju. Moim zadaniem w dalszym ciągu jest w wyłącznie ciężka praca i osiąganie jak najlepszych wyników, o nic więcej nie muszę się martwić. Cieszę się, że to my tworzymy trendy w polskim e-sporcie.  Pierwszy w historii mecz FIFA podczas trwania prawdziwego meczu piłkarskiego z tysiącami kibiców za plecami to coś, czego długo nie zapomnę.

Warto przypomnieć, że oprócz Miłosza w składzie znajduję się również Michał „sroka” Srokosz i to właśnie ta dwójka ma zapewnić Legii sukcesy na wirtualnej murawie FIFA 19.