Jednemu z zawodników ALSEN-Team udało się awansować na finały ESWC w Paryżu. Miłosz „milosz93” Bogdanowski weźmie udział w turnieju głównym, gdzie do zgarnięcia jest aż 15 tysięcy dolarów.

Dzięki wygranej w kwalifikacjach online milosz93 będzie mógł reprezentować nasz kraj na finałach ESWC w Paryżu. Na swojej drodze spotkał m.in. Emre „Riv9” Kayıra, Marcina „mrn” Szczesa, a także Lukę „LuBo” Bollera. Dzięki zwycięstwu z każdym z nich udało mu się awansować z drabinki wygranych.

Reprezentant Polski znalazł się w grupie trzeciej, gdzie poza nim znaleźli się chociażby Lucas „Daxe” Cuillerier, Daniel „Bubu” Butenko czy Vitaliy „Labotryas” Mukha. Swój pierwszy mecz milosz93 rozegra przeciwko Sattarowi Hooseinowi 29 października o godzinie 14:00. Pula nagród wynosi aż 15.000$. Turniej trwać będzie przez trzy dni, a zwycięzcę poznamy 31 października. Pełen spis zawodników i podział na grupy znajdziecie w tym miejscu.

Oprócz milosza93 o awans walczyli: Łukasz „Lukster” Kamiński, Marcin „mrn” Szczes, Oskar „Junajted” Siwiec oraz Michał „Sroka” Srokosz. Niestety żadnemu z nich nie udało się wywalczyć awansu, a najbliżej z nich był Lukster, który uległ BeastTekkazowi.