Kilka dni temu pisaliśmy o zmianach w składzie FIFA polskiej organizacji ALSEN-Team. Z drużyną rozstał się Mistrz Polski FIFA 17 Miłosz „milosz93” Bogdanowski. Dziś organizacja podała informacje o pozyskaniu Marcina „mRN” Sczes.

Organizacja znalazła zastępstwo w ekspresowym tempie. Po ponad rocznej przerwy do składu ALSEN-Team powrócił Marcin „mRN” Sczes. Od dziś Vice-Mistrz Polski FIFA 17, oraz trzeci zawodnik pierwszego sezonu PlayStation League będzie występował ponownie w barwach ALSEN-Teamu.

Kilka zdań od Marcina:

Po ponad roku wracam do ALSEN Team! Jak to mówią „wszędzie dobrze, ale w ALSEN najlepiej”. Wierzę, że uda mi się osiągnąć jeszcze lepsze rezultaty niż dotychczas i będę godnie reprezentował barwy ALSEN Teamu!

Na temat zmian wypowiedział się również Grzegorz „Snavi” Lewandowski:

Cóż ja mogę napisać, po odejściu Miłosza trzeba było jak najszybciej wypełnić zaistniałą lukę. Wybór był bardzo prosty, z Marcinem współpracowałem już kilka lat, więc znamy się jak łyse konie. Mam nadzieję, że po raz kolejny będziemy wspólnie świętować sukcesy Marcina, tego życzę zarówno sobie jak i ‚marnemu’. Witam z powrotem na pokładzie!

Pierwszy sprawdzian dla mRNa już dziś w fazie pucharowej drugiego sezonu PlayStation League podejmie Michała „Michal22-PL” Albanowicza.