Kolejny zawodnik dołącza do sekcji esportowej Legii Warszawa. Oprócz Michała „Sroka” Srokosza w Legia eSports grać będzie Łukasz „Lukster” Kamiński, były reprezentant Polski w FIFĘ.

Zgodnie z wszelkimi oczekiwaniami do Legia eSports dołącza kolejny zawodnik. Tym razem jest to Łukasz „Lukster” Kamiński, który staje się drugim graczem, który podpisał kontrakt z klubem sportowym. Poprzednio reprezentował barwy ALSEN-Team, z którym był związany przez trzy i pół roku. Nie musiał długo czekać na znalezienie nowej organizacji, bowiem wystarczyły niecałe trzy tygodnie.

W specjalnym filmie przygotowanym przez Legię Warszawa na tę okazję Lukster skomentował swoją decyzję o dołączeniu do klubu:

Jestem bardzo podekscytowany, że mogę dzisiaj podpisać kontrakt z tak utytułowanym klubem w Polsce. Mam nadzieję, że będę godnie reprezentował barwy Legii.

Na polskiej scenie były reprezentant naszego kraju istnieje od dawna. W trakcie swojej kariery miał przerwę, jednak nie przeszkodziło mu to w wygraniu kilku turniejów. Jeszcze nie wiadomo kiedy Lukster zadebiutuje w oficjalnym turnieju, jednak możemy się spodziewać, że nie będziemy musieli na to długo czekać.