Liga specjalnie dla graczy FIFA 17? IT life Cup FIFA 17 to ciekawa propozycja dla wszystkich lubiących rywalizacje na wirtualnych boiskach. Rozgrywki będą toczone zarówno Online, jak i lanowo pierwszy przystanek Planet Cinema Ełk!

Liga Life Cup od IT to doskonała okazja na rozwój polskiej sceny FIFA 17.  Łącznie zostanie zorganizowanych dziewięć turniejów kwalifikacyjnych na lanie oraz dwa online. Wszyscy zakwalifikowani gracze zmierzą się w wielkim finale i zawalczą o cenne nagrody.  Każdy turniej kwalifikacyjny będzie nagradzany, nagrodami o łącznej puli ok. 1000zł, a sam finał to ok. 8000zł!

Rozgrywki lanowe zostaną rozegrane w kilku polskich miastach: Ełk (pierwszy przystanek) Warszawa, Olsztyn, Węgorzewo. Już 25 lutego rozpoczną się pierwsze kwalifikacje, które zostaną rozegrane w Planet Cinema Ełk.  Aby zgłosić się do turnieju, należy wypełnić formularz dostępny na  stronie internetowej  www.it-life.pl.

Wydarzenie zostało objęte patronatem portalu ESPORT NOW. Z niecierpliwością czekamy na pierwszych finalistów, życząc wszystkim uczestnikom powodzenia!