Dziś Legia Warszawa podała informacje o zakończeniu współpracy z Łukaszem „Lukster” Kamińskim.  Łukasz był drugim wyborem esportowej sekcji Legii. Razem z Michałem „sroka” Srokoszem przez półtora roku tworzyli zgrany duet. Czy zobaczymy Lukstera w nowym klubie?

Zaraz po transferze z ALSEN-Team Lukster wydawał się idealnym uzupełnieniem dla Michała „sroka” Srokosza.  Osiągnięcia w starszych wersjach gry, wspólna gra w poprzednim zespole zapowiadały sukces, niestety nie było tak kolorowo. Już pierwsze turnieje zarówno krajowe jak i zagraniczne pokazały, że zawodnicy Legii potrzebują czasu aby zacząć prezentować odpowiedni poziom. Wspomniany czas dla jednego z nich się skończył po półtora roku współpracy klub rozwiązał umowę z Łukaszem za porozumieniem stron.

Dobrym transferem oraz najbardziej wyróżniającym się zawodnikiem Legii jest bez wątpienia Miłosz „milosz93” Bogdanowski. Aktualnie zawodnik prezentuje znakomitą formę podczas piątego sezonu PlayStation League. W sekcji esportowej warszawskiego klubu pozostają:

  • Michał „sroka” Srokosz
  • Miłosz „milosz93” Bogdanowski

Jak zapowiada Łukasz „Lukster” Kamiński nie zamierza kończyć z grą na wirtualnych boiskach FIFA 18. Czy to oznacza, że zobaczymy Łukasza w barwach innego klubu Ekstraklasy?