W ubiegły piątek na stadionie Legii Warszawa rozegrano jednocześnie dwa mecze. W tym samym momencie gdy piłkarze rywalizowali na prawdziwym boisku, esportowcy walczyli na wirtualnej murawie FIFA.  Zwodnicy dostarczyli wiele emocji.

Spotkanie obu klubów było pierwszym na świecie meczem e-sportowym rozegranym w FIFA 19. Transmisja spotkań cieszyła się ogromnym zainteresowaniem łącznie zanotowano aż 273 tysiące wyświetleń.  W pierwszym pojedynku mogliśmy oglądać Miłosza „milosz93” Bogdanowskiego z Bartoszem „Bartas” Tritt. Premierowy mecz 2:1 wygrał Miłosz w rewanżu ponownie lepszy okazał się zawodnik Legii Warszawa wygrywając 4:0.  Zdecydowanie bardziej wyrównane spotkanie stoczyli Michał „sroka” Srokosz oraz Michał „Owca” Owczarzak.  Zarówno w pierwszym jak i drugim meczu padł remis 2:2, tym samym zawodnicy Legii zwyciężyli w całym spotkaniu. . Podczas transmisji odnotowano 133 tysiące unikalnych użytkowników, a w szczytowym momencie spotkanie oglądało na żywo 26 tysięcy kibiców.

Było to drugie tego typu wydarzenie organizowane na stadionie przy Łazienkowskiej, w sierpniu kibice oglądali rywalizację Legii z Zagłębiem Sosnowiec. Póki co zarówno para Miłosz, Sroka ma na swoim koncie 2 rozegrane starcia, które zakończyły się zwycięstwem. Czy przy okazji kolejnych meczy Lotto Ekstraklasy ktoś będzie w stanie zatrzymać dominatorów z Warszawy?