Po zaciętych spotkaniach półfinałowych znamy już finalistów rozgrywek ePucharu Polski. Zwycięstwa Legii oraz Wisły zwiastują kolejne emocje. Sprawdzamy jak wyglądały spotkania półfinałowe.

Starcie Legii Warszawa z Jagiellonią Białystok było bardzo wyrównane.  Gracjan „Polako” Gołębiewski do 80 minuty remisował z Kamilem „Riptorek” Soszyńskim 3 do 3. W 87 minucie więcej miejsca w polu karnym wykorzystał Grosicki i Gracjan miał jedną bramkę przewagi, którą udało się utrzymać do samego końca.  Miłosz „milosz93” Bogdanowski szybko dołożył bramkę na 5-3  jednak Jakub „Braminho” Bramski szybko wyrównał zapewniając emocje. Ostatecznie spotkanie zakończyło się remisem 2-2 co dało awans warszawskiej Legii do wielkiego finału ePucharu Polski.

W meczu Wisły Kraków z Pogonią Szczecin wszystko stało się jasne już podczas pierwszego starcia. Bartosz „bejott” Jakubowski nie dał najmniejszych szans Nikodemowi „Piko” Pawlakowi wygrywając aż 6-0. Rewanż to proste zadanie dla Jakuba „Cyanide” Mikołajewskiego obrona wyniku. Jednak Adrian „Stravix” Strawiński napierał do samego końca wygrywając 3-1.  Zaliczka z pierwszego spotkania okazała się kluczowa i to Wisła jest drugim finalistą rozgrywek.