Przez cały sezon PLE Top Ligi zarówno na górze jak i na dole tabeli zespoły dzieliły minimalne różnice punktowe. Nie inaczej było na finiszu. Aż trzy drużyny miały identyczny dorobek punktowy a o miejscach decydowała ilość strzelonych oraz straconych bramek.

Korona Kielce, ESE 11 oraz Optima Illegal Esports to drużny, które w 22 kolejkach zgromadziły 47 punktów. Dzięki lepszemu bilansowi mistrzem pierwszego sezonu PLE Top Ligi została Korona Kielce (37 strzelonych 12 straconych) drugie miejsce przypadło ekipie ESE11 (39 strzelonych 18 straconych) a na najniższym stopniu podium uplasowali się zawodnicy Optima Illegal Esports (25 strzelonych 15 straconych) Tuż za miejscami 1-3 zmagania zakończyli gracze Wesołych Świąt. Piąta pozycja dla Together Esports, które na samym końcu zanotowało aż cztery zwycięstwa i jeden remis. Ośmiornice z AVEZ Esport na pozycji nr 6 ze stratą tylko jednego punktu do TGE.

Oczywiście od dawna wiedzieliśmy o wycofaniu SLAVGENT oraz Izako Boars na dziesiątej pozycji Berserkers, którzy w 22 kolejkach zgromadzili 21 punktów. Najsłabszą formacją składu była obrona drużyna wspólnie z Limitless straciła najwięcej bramek w lidze (39) Dziewiąta pozycja to Spirit.us 21 punktów zgromadzone we wszystkich ligowych kolejkach najmniejsza liczba strzelonych bramek (15) na tle innych drużyn w lidze. Na 8 miejscu Limitless 29 punktów w dorobku i tylko jeden punkt straty do miejsca numer siedem. Siódemka należy w tym sezonie do Raging Lions.

Trzeba uczciwie przyznać, że każda kolejka minionego sezonu dostarczała nam niesamowitych emocji. Z niecierpliwością czekamy na kolejny sezon rozgrywek. Wielkie gratulacje dla Korony Kielce oraz wszystkich pozostałych drużyn, które podjęły rywalizacje w PLE Top Lidze.