Walka podczas styczniowych turniejów GO4FIFA trwa w najlepsze. Do końca miesiąca pozostało coraz mniej turniejów kwalifikacyjnych. Za nami kolejne kwalifikacje, wiemy kto na chwile obecną znajdzie się w finale miesiąca.

Siedemnastego stycznia zakończył kolejny turniej kwalifikacyjny. W rozgrywkach udział wzięło 97 zawodników wśród nich najlepsi uzyskali awans do ćwierćfinałów. Pierwszy pojedynek ćwierćfinałowy to zwycięstwo Riptorka z kamyczek92. Drugie starcie to wygrana 1:0 Piko nad Kacz03. W trzecim meczu DawidPLx999 pokonał cyanide. Z dobrej strony w ćwierćfinałach pokazał się zawodnik AS Roma damie, który wygrał 4:0 z mz81_mz. Półfinały obfitowały w dużą ilość bramek, pierwszy mecz zakończył się zwycięstwem Piko 3 do 1 nad Riptorkiem. Drugie spotkanie to zacięty pojedynek DawidPLx999 z damie. Ostatecznie Damian zdobył o jedną bramkę więcej i awansował do wielkiego finału.

W starciu o trzecie miejsce lepszy od DawidPLx999 okazał się Riptorek (Method.gg) Finał to ciekawe spotkanie Piko z damie. Po 90 minutach padł wynik 5:3 dla damie i to właśnie on został zwycięzcą.  Kolejną szansę na zdobycie punktów rankingowych zawodnicy mieli wczoraj. Do rozgrywek przystąpiło 79 potwierdzonych zawodników.  Po wielu zaciętych  meczach w ćwierćfinałach oglądaliśmy zmagania najlepszych.  Kolejny raz do ćwierćfinałów dotarł Riptorek, który pokonał reprezentanta Legii Warszawa srokę. Awans do półfinałów wywalczył również cyanide po zwycięstwie nad Tomek601.  Z dobrej strony pokazał się również mRN wygrywając z BORIXON111, ostatnim półfinalistą został Tshabalala. W półfinałach formę potwierdził cyanide, który pokonał mRNa 1:0. Drugi mecz to skromne zwycięstwo Tshabalala nad Riptorkiem 1:0. Na najniższym stopniu podium znalazł się mRN.  Finał to wyrównane starcie cyanide z  Tshabalala w którym padł wynik 1 do 2 na korzyść mniej znanego Tshabalala.

Obecny ranking styczeń:

  • cyanide 240pkt
  • Piko 185pkt
  • Riptorek 175pkt
  • backkey 172pkt
  • Kacz03 140pkt
  • BORIXON111 102pkt
  • damie 100pkt
  • Tajson 97pkt

Na chwilę obecną wymienioną ósemkę zobaczymy w finale miesiąca jednak różnice punktowe są niewielkie wszystko może zmienić się już w czwartek.