Każda z drużyn rywalizujących w Top Lidze Polskiej Ligi Esportowej ma rozegrane 6 spotkań. Zacięta rywalizacja spowodowała zmiany w ligowej tabeli.  Sprawdzamy jak wygląda zestawienie po rozegraniu wszystkich meczy.

Kompletem zwycięstw oraz pierwszą pozycją mogą pochwalić się reprezentanci ESE 11 do tej pory strzelili 14 bramek a stracili tylko 4. Na drugim miejscu w ligowej tabeli Wesołych Świąt, zespół bardzo solidnie wygląda w obronie (stracił tylko 1 bramkę w 6 meczach) nie zawodzi również ofensywa (11 strzelonych bramek) Na najniższym stopniu podium AVEZ Esport 4 zwycięstwa 2 porażki drugi najlepszy atak w lidze (13 goli) do tej pory ośmiornice straciły tylko 6 goli. Tuż za pudłem Izako Boars bilans dzików to 3 zwycięstwa 2 przegrane oraz 1 remis taką samą ilością punktów może pochwalić się Korona Kielce jednak Izako jest skuteczniejsze w ataku dzięki czemu utrzymuje czwarte miejsce.

Na dole zestawienia Spirit.us póki co nie udało się sięgnąć po zwycięstwo zdobyty 1 gol przy 13 straconych, takim samym dorobkiem punktowym jednak z lepszą skutecznością pod bramką przeciwnika mogą pochwalić się reprezentanci Berserkers. Pomimo 5 zdobytych goli stracili najwięcej bramek w lidze i aktualnie są na 11 miejscu. Najwięcej remisów w lidze zanotowali jak do tej pory gracze SLAVGENT (3 mecze zakończone remisem) trzy oczka gwarantują dziesiątą pozycje. O jeden punkt więcej mają gracze Raging Lions, Lwy zdobyły jak do tej pory 4 bramki tracąc 9. Siedem punktów to ilość jaką w sześciu spotkaniach zgarnęli gracze Limitless w środku tabeli o kolejności miejsc decyduje tylko jeden punkt 7 pozycja Together Esports (9 pkt) na szóstej Optima Illegal Esports (10 pkt)

Podsumowując kolejki 4-6 padło 45 bramek lepiej radzili sobie gospodarze (9 zwycięstw) goście (7 zwycięstw) oraz padły 2 remisy.

Już 3 listopada kolejna szansa na ligowe punkty pary meczowe wyglądają następująco:

  • Izako Boars vs Together  Esports
  • Korona Kielce vs ESE11 
  • Limitless vs Berserkers 
  • Optima Illegal Esports vs AVEZ Esport
  • Raging Lions vs SLAVGENT 
  • Wesołych Świąt vs Spirit.us