Kilka dni temu zakończyły się kolejne turnieje ePucharu Kibica od PZPN. Poznaliśmy finalistów zarówno na boiskach FIFA 21 jak eFootball PES 2021.

Przypomnijmy, że zawodnicy rywalizują o zaproszenie na zamknięte eliminacje do reprezentacji Polski.  W eFootball PES 2021 wszystko jest jasne, ponieważ wczoraj zakończyła się ostatnia tura kwalifikacji. Po zaciętych pojedynkach pełnych bramek w półfinale kibice oglądali następujące pary KUKI_ASR kontra STYNIU78PL oraz GRZEGORZ1986ANNA z POGO19. O awansie do finału decydował zaledwie jeden gol, a KUKI_ASR oraz GRZEZGORZ1986ANNA stoczyli pełen pojedynek BO5. Tym samym Grzegorz dołączył do Michał „Nieswiec1913” Podlas Miłosza „BackToLobbyBTW” Ziętka oraz Mikołaja „Zawadziorz” Zawadki. Najlepszy z wymienionych zagra w turnieju finałowym kwalifikacji do reprezentacji Polski.

Dużo pracy mieli również zawodnicy FIFA 21 w trzeciej turze kwalifikacji Xbox One najlepszy okazał się Oskar „Osken” Orłowski, który w finale pokonał K30456. Do tej pory na awans wywalczyli również Bartosz „bejott” Jakubowski oraz PanNeyPL.  Na PlayStation 4  w trzeciej turze Szymon „thegamesimon” Bartkiewicz nie miał sobie równych. Pewnie zwyciężył z Michasem w finale potwierdzając wysoką formę. Jesteśmy coraz bliżej poznania najlepszych zawodników w ePucharze Kibica, którzy powalczą o angaż do Reprezentacji Polski na nadchodzące wydarzenia międzynarodowe.