Zakończyły się rozgrywki Kinguin Winter Cup przeznaczone dla graczy FIFA 19. Kolejny raz w akcji zobaczyliśmy czołowych  zawodników w naszym kraju. Wiele zaciętych spotkań i pięknych bramek pozwoliło wyłonić najlepszych.

W półfinałach mogliśmy oglądać starcie Bryke (Wisła Płock) z Riptorkiem (Method.gg) oraz pojedynek cyanide z BoGyyS (Zagłębie Sosnowiec)  Pierwsze spotkanie rozgrywane w systemie BO3 (do 2 zwycięstw) było niezwykle zacięte w mecze lepiej wszedł Bryke wygrywając 2:1. Riptorek szybko się zrewanżował i wygrał 4:0. Ostatni mecz rozstrzygnął się zaledwie jedną bramka na korzyść Riptorka i to właśnie reprezentant Method.gg zapewnił sobie udział w finale.  Drugi półfinał dobrze rozpoczął BoGyyS wygrywając 4:2, drugie spotkanie to minimalne zwycięstwo cyanide 3:2. W ostatnim meczu 1:0 lepszy okazał się BoGyyS i to właśnie on awansował do finału.

Spotkanie o trzecie miejsce to rywalizacja Bryke z cyanide. W dwóch spotkaniach padł taki sam wynik 2:1 dla cyanide i to właśnie Jakub znalazł się na najniższym stopniu podium. Finał to pełna dominacja Kamila, który w dwóch spotkaniach zdobył 15 bramek i pewnie sięgnął po końcowe zwycięstwo.  Oprócz nagród sprzętowych gracze otrzymali środki, które będą mogli przeznaczyć na ulepszenie swoich składów.