FIFA 23, jak i każda jej poprzedniczka budzi wiele emocji w społeczności, ale i dostarcza wiele frajdy i rozrywki zarówno graczom, jak i streamerom i ich widzom. I to właśnie z myślą o tych ostatnich powstał projekt ANTYBATON FIFA CUP, w którym 16 streamerów zagra ze swoimi widzami o sławę i nagrody.

15 listopada odbędzie się turniej ANTYBATON FIFA CUP w którym udział wezmą twórcy: Izak, Saju, Miniuwa, Borys, Kromka, Anianiania, Demonidias, Graba, Highstyled, Kycu, Łosiu, Seto, Yuuhi, Namaenonaii NieDaRadek oraz Inspirawka. Influencerzy zagrają z widzami, których wyłaniają podczas swoich streamów na platformie Twitch. Turniej rozpoczną rozgrywki grupowe – 4 grupy po 4 drużyny. Podział grup prezentuje się następująco:

Do ćwierćfinałów awansuje 8 drużyn (po 2 z każdej grupy), które zmagać się będą o miano najlepszej. Dla trzech najlepszych drużyn przewidziane są atrakcyjne nagrody:

  •  I miejsce – Play Station 5 + FIFA Point +zapas Antybatonów;
  •  II miejsce – kontroler do wybranej konsoli/PC + FIFA Points + zapas Antybatonów;
  •  III miejsce – FIFA Points + zapas Antybatonów.

Warto wspomnieć, że nagrody przyznawane są wyłącznie widzom, influencerzy nie otrzymują nagród. Cały turniej ANTYBATON FIFA CUP będzie można obejrzeć już we wtorek, 15 listopada od godziny 19 na kanałach twórców w serwisie Twitch, a stream główny prowadzony będzie na kanale Piotra “Izaka” Skowyrskiego.

Turniej ANTYBATON FIFA CUP jest kontynuacją działań marki w gamingu, która we wrześniu br, wypuściła grę Antybatona, w której fighterem jest sam Izak, a jest ona dostępna na stronie: https://antybaton.pl. Turniej ANTYBATON FIFA CUP organizowany jest przez agencję WE!RE Fantasy we współpracy z JaRock! oraz Feeders Agency.