Popularny turniej Gwiazdy na gwiazdkę pod patronatem Macieja Rybusa i Polskiego Związku Piłki Nożnej przeniósł się w tym roku na wirtualne boiska FIFA 21.  Szlachetny cel jednak pozostaje bez zmian gwiazdy zagrają o zdrowie Zosi.

Turniej ma wieloletnią tradycję do tej pory odbyło się 16 edycji dzięki licytacjom i rozgrywkom rok temu udało się uzbierać ponad 120 tysięcy złotych.  Można zgarnąć prawdziwe perełki koszulki Roberta Lewandowskiego, Macieja Rybusa, Krzysztofa Piątka czy Łukasza Fabiańskiego. Na wirtualnej murawie oprócz Rybusa wezmą udział były reprezentant Polski Radosław Majewski, niedoszły kadrowicz Marcin Krzywicki, a także bracia Collins, trener personalny Krzysztof Golonka, aktorzy Antoni Królikowski i Sebastian Fabijański, jutjuber Qesek całość rozgrywek odbędzie się w studiu Kanału Sportowego.

Pieniądze zostaną przekazane dla 8 letniej Zosi, która cierpi na niedotlenienie mózgowe i potrzebuje pieniędzy na  dalszą rehabilitację. Dziewczynce możemy pomóc poprzez wpłaty na zrzutka.pl lub biorąc udział w licytacjach na facebooku.  Nie pozostaje nic innego jak tylko odpalić Kanał Sportowy 9 stycznia o godzinie 20:00 i oglądając zmagania włączyć się w akcję pomocy dla dzielnej wojowniczki.