W czwartek zakończył się czwarty turniej z serii GO4FIFA Polska. Do finałów miesiąca coraz mniej czasu. W rozgrywkach wzięła rekordowa liczba uczestników, na wirtualnych boiskach oglądaliśmy zmagania 95 graczy.

Turnieje GO4FIFA przeznaczone dla polskich zawodników dają niepowtarzalną szansę na rywalizację z najlepszymi w naszym kraju. Niejednokrotnie podczas rozgrywek dochodzi do zaskakujących wyników.  Już w RO32 z turniejem pożegnało się dwóch reprezentantów Legii Warszawa.  Zarówno sroka jak i milosz93 nie poradzili sobie z rywalami, Mistrz Polski przegrał z seVen (Piast Gliwice) 2-1 natomiast sroka był gorszy od szoui. Po wielu zaciętych pojedynkach w ćwierćfinałach pierwszy mecz wygrał KapiPL78 2-1 pokonując ANONIMOWEGO13.  Drugie spotkanie to zacięte spotkanie Piko kontra GW. Lepszy okazał się GW wygrywając 3-2 i zapewniając sobie udział w półfinałach.  Awans uzyskał również Lukster, który okazał się lepszy od KAPI 10 3-1.  Ostatni mecz to pojedynek seVena z Kalanem do dalszego etapu rozgrywek awansował Kalan wygrywając  1:0.

Półfinały zakończyły się skromnymi zwycięstwami zarówno w pierwszym jak i drugim meczu padł wynik 1:0. KapiPL78 ograł GW natomiast Kalan zwyciężył z Luksterem. W starciu o trzecie miejsce nie brakowało emocji o jedną bramkę lepszy od GW okazał się Lukster wynik meczu 5:4. Komplet punktów trafił do Kalana, który w finale  1 do 0 pokonał KapiPL78.

Kolejna szansa na punkty już jutro pierwszy gwizdek zaplanowany został na godzinę 19:00.