Mamy zaledwie 9 dni nowego miesiąca a już odbyły się trzy turnieje z serii GO4FIFA przeznaczone dla polskiej sceny. Po ostatnim styczniowym zwycięstwie Damiana „damie” Augustyniaka zawodnicy zbierają punkty rankingowe na kolejny finał.

Zaskakująco w pierwszym turnieju nowego miesiąca udział wzięło tylko 67 zawodników.  Jednak wśród startujących nie zabrakło rozpoznawalnych na polskiej scenie twarzy.  Po wielu zaciętych meczach do półfinału awansowali koniu94, Kacperskyy, bartillosorc oraz sroka(Legia Warszawa) Koniu_94 1:0 pokonal Kacperskyego, w drugim spotkaniu sroka okazał się minimalnie lepszy od bartillosorc. Mecz o trzecie miejsce padł łupem Kacperskyego, który jedną bramką pokonał bartillosorc. Finał również nie przyniósł nam wielu bramek zaledwie 1:0 wystarczyło aby koniu_94 pokonał reprezentanta Legii srokę.

Na wtorek 5.02.2019 zaplanowany był drugi turniej GO4FIFA Polska.  W półfinałach oglądaliśmy pojedynki Tshabalala kontra cyanide oraz Tomek601 kontra TheGameSimon.  Pierwsze spotkanie zakończyło się wynikiem 1:0 dla cyanide w drugim meczu padł taki sam wynik na korzyść Tomek601. Trzecie miejsce zajął TheGameSimon po zwycięstwie nad Tshabalala. W finale triumfował cyanide, który zgarnął pełną pule punktową.

Wczoraj zakończył się trzeci rozegrany do tej pory turniej w lutym. Udział w nim wzięło 57 zawodników. Już w ćwierćfinałach oglądaliśmy ciekawe pojedynki, milosz93 (Legia Warszawa) okazał się minimalnie lepszy od Piko. Drugi mecz to zwycięstwo seVena (Piast Gliwice) nad BoGyyS (Zagłębie Sosnowiec) Tomek601 wyeliminował mRna z ALSEN-Team a w ostatnim spotkaniu sroka wyeliminował BORIXON111. Do zwycięstw w półfinałach potrzeba była jedna bramka milosz93 pokonał seVena a Tomek601 okazał się lepszy od sroki. Zawodnik Legii Warszawa zdołał jednak szybko otrząsnąć się po porażce i wygrał z seVenem w meczu o trzecie miejsce. Finał przyniósł niespodziankę milosz93 został pokonany przez Tomasza „Tomek601” Legut i to właśnie Tomek zgarnął komplet punktów.