W sobotę zakończył się pierwszy z serii turniejów GO4FIFA zaplanowany na styczeń. Jak zwykle w zawodach udział wzięło wielu zawodników krajowej sceny FIFA. Dowiedzieliśmy się kto zgarnął komplet punktów rankingowych.

Do rozgrywek zgłosiło się 267 zawodników z czego 147 zostało potwierdzonych.  Po wielu zaciętych spotkaniach poznaliśmy pary ćwierćfinałowe. W pierwszym meczu Lukster podejmował Chlodzika. Mecz był bardzo wyrównany ostatecznie o jedną bramkę lepszy okazał się Lukster i to on zameldował się w półfinale. Kolejnym półfinalistą został Kacz03, który pokonał Lasiorka 3-1. W trzecim spotkaniu lepszy o jedną bramkę od katalonczyk82 był DomiNx75. Ostatnim uczestnikiem półfinałów został Tajson, który wygrał z NorsekBob 3-1.

Półfinałowe spotkanie pomiędzy Luksterem a Kacz03 obfitowało w wiele bramek. O jedną lepszy okazał się Kacz03 zwyciężając 5:4 i awansując tym samym do wielkiego finału.  Drugie starcie zdominowane zostało przez Tajsona, który pokonał DomiNx75 2:0.  Takim samym rezultatem zakończył się mecz o trzecie miejsce, na najniższym stopniu podium stanął Lukster.  Zwycięzcą pierwszego styczniowego turnieju został Kacz03 drugie miejsce zanotował Tajson.

Kolejna szansa na punkty rankingowe już we wtorek pierwszy gwizdek o godzinie 19:00.