Minionej niedzieli odbyły się finały PKO Bank Polski Ekstraklasa Games. Nowym mistrzem Polski został Kacper “Furman” Furmanek, reprezentujący na turnieju barwy Lecha Poznań.

Faworyt nie zawiódł. Kacper “Furman” Furmanek został nowym mistrzem Polski w grze FIFA. 20-letni Polak reprezentujący na co dzień Wisłę Kraków, a podczas PKO Bank Polski Ekstraklasa Games szyld Lecha Poznań w wielkim finale turnieju pokonał Szymona “Błacha” Błachowicza. Furmanka w trakcie trwania finałów wspierał klubowy kolega – bejott, który pełnił rolę trenera Kacpra.

Zwycięstwo Furmana w PKO Bank Polski Ekstraklasa Games jest dla niego przepustką na światową scenę FIFY. Furmanek, zdobywając mistrzostwo Polski zainkasował nie tylko pokaźną nagrodę pieniężną w wysokości dwudziestu tysięcy złotych, ale i zapewnił sobie miejsce w kwalifikacjach do FIFAe World Cup.

Furman w niedalekiej przyszłości może więc stać się drugim po Damianie „damiem” Augustyniaku Polakiem, który będzie reprezentował nasz kraj na największych turniejach FIFY na świecie.  – To jest idealny czas, abyś dołączył do Damiego na arenie międzynarodowej i godnie nas reprezentował – napisał, składając Furmankowi gratulacje Oskar „Junajted” Siwiec – YouTuber, a także były mistrz Polski w grze FIFA.